image

Hizmetlerimiz

image

Restaurant

Deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı ince damak zevkine hitap eden zengin menüsü ile sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi şölene dönüştürüyor.

Restaurantımız siz değerli misafirlerimize eşsiz Türk Mutfağı'nın en güzel ve en lezzetli çeşitleri ile hizmet vermektedir. Açık Büfe hizmeti sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği saatlerinde devam etmektedir. Çeşitlerimiz siz değerli misafirlerimizin damak zevkine göre Şefimiz ve ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

image

Lobby

Otelimizin giriş katında yer alan Lobby Bar gün boyu hafif yiyecekler, sıcak, soğuk, alkollü ve alkolsüz içecekler ile hizmetinizdedir. İçeceklerinizi yudumlarken TV izleyebileceğiniz, iş görüşmeleriniz yapabileceğiniz, ücretsiz kablosuz internet hizmetimizden faydalanabileceğiniz bu konforlu ortamın tadını çıkarın.

image

Toplantı Salonu

Başarılı hedefine ulaşan verimli toplantılar için Kuhla Otel en iyi seçim. 30 kişilik salonumuzda Flipchart, Barkovizyon, Kablosuz İnternet, Aydınlatma Sistemi, Ses Sistemi, Kablolu ve Kablosuz Mikrofon ve Simultane altyapısı bulunmaktadır.